Moderatorzy

  • ks. Andrzej Anderwald
  • rektor
  • prof. dr hab. nauk teologicznych w zakresie teologii fundamentalnej
  • data święceń: 17 czerwca 1989
  • data ustanowienia: 24 sierpnia 2016
  • ks. Wojciech Maciążek
  • wicerektor
  • dr nauk teologicznych w zakresie teologii dogmatycznej
  • data święceń: 26 maja 2012
  • data ustanowienia: 1 września 2021
  • ks. Krystian Muszalik
  • dyrektor d/s administracyjnych
  • mgr lic. w zakresie teologii ekumenicznej
  • data święceń: 29 maja 2004
  • data ustanowienia: 1 września 2015
  • ks. Robert Sadlak
  • prefekt
  • dr nauk teologicznych w zakresie teologii pastoralnej
  • data święceń: 10 maja 2008
  • data ustanowienia: 24 sierpnia 2017
  • ks. Daniel Leśniak
  • ojciec duchowny
  • mgr teologii
  • data święceń: 29 maja 2004
  • data ustanowienia: 28 sierpnia 2013
  • ks. Krzysztof Dulęba
  • ojciec duchowny
  • mgr teologii
  • data święceń: 10 maja 2008
  • data ustanowienia: 1 września 2015