Alumni w roku akademickim 2022/2023

Kurs I

  • Adam Baron

    z parafii św. Mateusza w Ogrodzonej
  • Adam Duda

    z parafii św. Bartłomieja w Suchej
  • Wojciech Husakowski

    z parafii Matki Bożej Różańcowej w Zabrzu-Grzybowicach
  • Marek Kempny

    z parafii Chrystusa Króla w Bytomiu-Stolarzowicach
  • Jakub Kruczek

    z parafii św. Michała Archanioła w Prudniku
  • Mateusz Stróżyk

    z parafii Bożego Ciała w Oleśnie
  • Dominik Wilczek

    z parafii św. Jakuba w Sośnicowicach
  • Beniamin Zajonz

    z parafii św. Józefa w Raciborzu-Ocicach
  • Damian Zwior

    z parafii Wszystkich Świętych w Brożcu

Kurs II

  • Dawid Gala

    z parafii św. Anny i Joachima w Gogolinie-Karłubcu
  • Maciej Musik

    z parafii św. Andrzeja Apostoła w Zabrzu
  • Adam Nowak

    z parafii św. Mikołaja w Zakrzowie
  • Patryk Pfeifer

    z parafii Przemienienia Pańskiego w Tarnowskich Górach-Bobrownikach Śląskich
  • Oliwer Popanda

    z parafii MB Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach
  • Serafin Rduch

    z parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Kamieńcu
  • Piotr Skrzipczyk

    z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu
  • Piotr Sobiech

    z parafii św. Małgorzaty Męczennicy w Krasiejowie
  • Konrad Wietrzak

    z parafii św. Anny w Gliwicach-Łabędach
  • Jakub Żyłka

    z parafii św. Mikołaja w Krapkowicach

Kurs III

  • Marcin Chudala

    z parafii MB Nieustającej Pomocy w Opolu-Nowej Wsi Królewskiej
  • Dawid Górczyk

    z parafii Świętej Rodziny w Bytomiu-Bobrku
  • Kacper Koral

    z parafii św. Jana Chrzciciela w Przechodzie
  • Marcin Michałków

    z parafii św. Michała Archanioła w Rozmierzy
  • Maciej Mierzwa

    z parafii bł. Karoliny Kózkówny w Tychach
  • Mateusz Pytel

    z parafii św. Wacława w Krzanowicach
  • Karol Rak

    z parafii Świętej Trójcy i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chodlu
  • Oliver Weigel

    z parafii Wniebowzięcia NMP w Gościęcinie

Kurs IV

  • Seweryn Grobarek

    z parafii św. Michała Archanioła w Poznowicach
  • Krzysztof Kapica

    z parafii Narodzenia NMP w Kościeliskach
  • Roman Pruski

    z parafii Narodzenia NMP w Bodzanowicach

Kurs V

  • Patryk Adler

    z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
  • Tomasz Borszcz

    z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu
  • Remigiusz Kik

    z parafii Narodzenia NMP w Piwnicznej Zdrój
  • Maciej Krężel

    z parafii NSPJ w Raciborzu
  • Romuald Mozou

    z parafii św. Franciszka Ksawerego w Sotouboua (diec. Sokodé, Togo)
  • Mateusz Syrzysko

    z parafii św. Mikołaja w Zakrzowie
  • Rafał Woszek

    z parafii Nawiedzenia NMP w Polskiej Nowej Wsi

Kurs VI

  • dk. Marek Czorny

    z parafii św. Jana Chrzciciela w Gliwicach-Żernikach
  • dk. Denis Gach

    z parafii św. Jakuba Apostoła w Mechnicy
  • dk. Patryk Kontny

    z parafii św. Marii Magdaleny w Racławiczkach
  • dk. Paweł Kuchta

    z parafii św. Michała Archanioła w Prudniku
  • dk. Marcin Kujawa

    z parafii św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy
  • dk. Krystian Nowak

    z parafii Nawiedzenia NMP w Łowkowicach
  • dk. Paweł Pilśniak

    z parafii NMP Matki Kościoła w Gliwicach
  • dk. Łukasz Rasztar

    z parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu
  • dk. Marcin Zalewski

    z parafii bł. Czesława w Opolu