Alumni w roku akademickim 2021/2022

Kurs I

  • Dawid Gala

    z parafii św. Anny i Joachima w Gogolinie-Karłubcu
  • Maciej Musik

    z parafii św. Andrzeja Apostoła w Zabrzu
  • Adam Nowak

    z parafii św. Mikołaja w Zakrzowie
  • Patryk Pfeifer

    z parafii Przemienienia Pańskiego w Tarnowskich Górach-Bobrownikach Śląskich
  • Oliwer Popanda

    z parafii MB Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach
  • Serafin Rduch

    z parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Kamieńcu
  • Piotr Skrzipczyk

    z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu
  • Piotr Sobiech

    z parafii św. Małgorzaty Męczennicy w Krasiejowie
  • Konrad Wietrzak

    z parafii św. Anny w Gliwicach-Łabędach

Kurs II

  • Marcin Chudala

    z parafii MB Nieustającej Pomocy w Opolu-Nowej Wsi Królewskiej
  • Dawid Górczyk

    z parafii Świętej Rodziny w Bytomiu-Bobrku
  • Kacper Koral

    z parafii św. Jana Chrzciciela w Przechodzie
  • Marcin Michałków

    z parafii św. Michała Archanioła w Rozmierzy
  • Maciej Mierzwa

    z parafii bł. Karoliny Kózkówny w Tychach
  • Mateusz Pytel

    z parafii św. Wacława w Krzanowicach
  • Oliver Weigel

    z parafii Wniebowzięcia NMP w Gościęcinie

Kurs III

  • Seweryn Grobarek

    z parafii św. Michała Archanioła w Poznowicach
  • Krzysztof Kapica

    z parafii Narodzenia NMP w Kościeliskach
  • Roman Pruski

    z parafii Narodzenia NMP w Bodzanowicach
  • Tobiasz Tkacz

    z parafii Miłosierdzia Bożego w Prudniku

Kurs IV

  • Patryk Adler

    z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
  • Tomasz Borszcz

    z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu
  • Lukas Dura

    z parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Kotach
  • Maciej Krężel

    z parafii NSPJ w Raciborzu
  • Romuald Mozou

    z parafii św. Franciszka Ksawerego w Sotouboua (Togo)
  • Mateusz Syrzysko

    z parafii św. Mikołaja w Zakrzowie
  • Rafał Woszek

    z parafii Nawiedzenia NMP w Polskiej Nowej Wsi

Kurs V

  • dk. Marek Czorny

    z parafii św. Jana Chrzciciela w Gliwicach-Żernikach
  • dk. Denis Gach

    z parafii św. Jakuba Apostoła w Mechnicy
  • dk. Patryk Kontny

    z parafii św. Marii Magdaleny w Racławiczkach
  • dk. Paweł Kuchta

    z parafii św. Michała Archanioła w Prudniku
  • dk. Marcin Kujawa

    z parafii św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy
  • dk. Krystian Nowak

    z parafii Nawiedzenia NMP w Łowkowicach
  • dk. Paweł Pilśniak

    z parafii NMP Matki Kościoła w Gliwicach
  • dk. Marcin Zalewski

    z parafii bł. Czesława w Opolu

Kurs VI - Absolwenci

  • ks. Krzysztof Bawełkiewicz

    z parafii Wniebowzięcia NMP w Niemodlinie
  • ks. Daniel Bembenek

    z parafii Przemienienia Pańskiego w Tarnowskich Górach-Bobrownikach Śląskich
  • dk. Daniel Bubik

    z parafii Wniebowzięcia NMP w Gościęcinie
  • ks. Mateusz Cerkowniak

    z parafii św. Marii Magdaleny w Karłowicach Wielkich
  • ks. Dominik Czaja

    z parafii św. Klemensa Rzymskiego w Rusocinie
  • ks. Krzysztof Czerner

    z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
  • ks. Rafał Grajczyk

    z parafii MB Królowej Wszechświata w Tarnowskich Górach-Pniowcu
  • ks. Wojciech Hejczyk

    z parafii Matki Bożej w Raciborzu
  • ks. Paweł Korsan

    z parafii św. Tomasza Apostoła w Kietrzu
  • ks. Rafał Kwieciński

    z parafii MB Królowej Wszechświata w Tarnowskich Górach-Pniowcu
  • ks. Przemysław Pawlak

    z parafii św. Marii Magdaleny w Kuźni Raciborskiej
  • ks. Dawid Pytlik

    z parafii św. Józefa w Zabrzu
  • ks. Michał Sośnik

    z parafii Jana Nepomucena w Opolu-Sławicach
  • ks. Dominik Sowa

    z parafii NSPJ w Starej Kuźni
  • ks. Damian Wieczorek

    z parafii Trójcy Przenajświętszej w Bierawie

  • Marcin Dydzik

    z parafii św. Jacka w Opolu-Kolonii Gosławickiej
  • Remigiusz Kik

    z parafii Narodzenia NMP w Piwnicznej Zdrój
  • Denis Opioła

    z parafii Ducha Świętego w Krapkowicach-Otmęcie
  • Krzysztof Renchen

    z parafii Bożego Ciała w Oleśnie